Șa WTB Rocket 260 DNA Titanium Medium, 142 mm
Șaua WTB Rocket 260 DNA Titanium este concepută pentru cicliștii montani care preferă confort și sprijin maxim în timpul călătoriilor lungi. Căptușeala mai pronunțată și profilul curbat de la vârf până la spate oferă stabilitate cicliștilor care rămân în șa chiar și atunci când urcă sau pe teren tehnic. Datorită combinației de confort, sprijin și funcționalitate, este potrivită și pentru e-MTB și enduro, unde sunt necesare încredere și confort pe termen lung în șa.
- concepută pentru ciclism montan, ideală pentru e-MTB și enduro
- căptușeală puternică pentru confort ridicat la călătoriile lungi
- profil curbat pentru un sprijin și o stabilitate mai bună în șa
- lățime Medium potrivită pentru oasele ischiale de 110–125 mm
- dimensiunile șeii 145 x 260 mm
- șine de titan pentru greutate redusă și rezistență ridicată
- suprafață din microfibră pentru durabilitate și contact plăcut
- căptușeală DNAx pentru absorbția eficientă a șocurilor
- greutatea șeii 254 g
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 142 mm |
| Material șine șa | titan |
| Indicație | Sport |
| Dimensiuni | 260 mm |
| Greutate | 254 g |
| Pentru lățimea oaselor ischionului | 110 – 125 mm |
| ID produs | 386914 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii