Șa WTB Rocket 260 DNA Stainless steel Medium, 142 mm
Șaua Rocket este alegerea ideală pentru cicliștii pentru care prioritatea este confortul în timpul excursiilor de o zi întreagă la munte. Cu un profil curbat de la vârf la călcâi, oferă un sprijin excelent cicliștilor care preferă o poziție stabilă în timpul urcărilor sau pe teren tehnic. Datorită construcției sale, șaua Rocket este un accesoriu excelent pentru bicicletele electrice (e-MTB) și cicliștii enduro. Oferă funcționalitate și suport de neegalat, făcând ca ultimul kilometru al călătoriei tale să fie la fel de confortabil ca primul.
- Lățime Medium potrivită pentru oasele șezutului de 110–125 mm
- Dimensiuni 145 x 260 mm
- Șine din oțel inoxidabil
- Tehnologie de bază Fusion Form
- Suprafață din microfibră
- Căptușeală HLX cu grosime peste medie
- Greutate 267 g
| Gen | Bărbați, Femei, Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 142 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Dimensiuni | 260 mm |
| Greutate | 267 g |
| Pentru lățimea oaselor ischionului | 110–125 mm |
| ID produs | 386915 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii