Șa Selle San Marco Shortfit Superleggera Wide, 144 mm
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Selle San Marco Shortfit Superleggera Wide șa
|
Șine fabricate din material DNA-CARBON
|
|
Carcasă Carbon Fiber
|
|
Amortizare Pebax
|
|
Finisaj MICROFEEL
|
| Gen | Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 144 mm |
| Material șine șa | carbon |
| Indicație | Sport |
| Dimensiuni | 250 mm |
| Greutate | 125 g |
| ID produs | 96269 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii