Șa Selle Italia X-Bow S, 145 mm
Selle Italia X-Bow L1 șa
X-Bow oferă un confort de neegalat și adaptabilitate datorită sistemului său unic de fixare a șinelor. Cu un sistem inovator de fixare a șinelor, oferă o flexibilitate a carcasei de neegalat, care garantează confort maxim pe teren pentru riderii de enduro și eMTB. Pentru zile lungi pe drumuri accidentate și suprafețe dificile, X-Bow este alegerea ideală.|
Carcasa se rotește ușor în jurul șinelor FecAlloy, creând un efect de arbaletă
|
|
Absorbitoarele de șocuri plasate între carcasă și șine se adaptează dinamic la terenurile accidentate
|
|
Șinele mai lungi atașate la cea mai din spate parte a șeii oferă o gamă mai largă de adaptabilitate
|
|
Carcasa decupată eliberează presiunea asupra barajului, dar capacul de umplere previne stropirea murdăriei pe șorturi
|
| Gen | Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 145 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Greutate | 341 g |
| Husă șa | 255 mm |
| Șine șa | Fec Alloy Tube 7 x 7 mm |
| Destinație | ebike mtb |
| ID produs | 258737 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante Selle Italia X-Bow L1 sedlo, 155 mm
Nie je ľahké trafiť správne sedlo, ale podarilo sa
Traducere cu GoogleAfișează originalul