Șa Selle Italia SLR Advan Superflow L3, 145 mm
Selle Italia SLR Advan L3 șa
Selle Italia SLR Advan reprezintă evoluția șeii populare SLR. A fost reproiectată pentru a oferi performanțe și confort excelente unui cerc mai larg de cicliști, păstrând în același timp poziția imbatabilă a modelului original SLR. Datorită combinației dintre șinele tubulare din oțel și orificiul Superflow, șaua SLR Advan este durabilă, confortabilă și, în același timp, mai ușoară decât predecesorul său. Materialele de înaltă calitate și designul compact asigură performanțe ridicate în timpul fiecărei curse de anduranță sau eveniment competițional. Utilizarea noului poliuretan (PU) și a proceselor de fabricație inovatoare au permis obținerea unei greutăți mai mici fără compromisuri în ceea ce privește calitatea.|
Formă reproiectată pentru o poziție optimă de condus pentru o gamă largă de cicliști
|
|
Construcție de patine din oțel gol pentru durabilitate și reducere a greutății
|
|
Orificiul central mare Superflow eliberează presiunea în zonele sensibile
|
|
Greutate redusă în comparație cu modelele SLR anterioare
|
|
Optimizat pentru șosea și anduranță
|
|
Design compact și utilizarea de materiale de calitate, inclusiv poliuretan nou
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 145 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Greutate | 192 g |
| Husă șa | 242 mm |
| ID produs | 384918 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii