Șa Selle Italia S 3 L1, 160 mm
Selle Italia S 3 L1 șa
Selle Italia S 3 este o șa urbană confortabilă concepută pentru plimbări zilnice și navetă. Forma ergonomică oferă suport optim și o poziție corectă de condus, în timp ce căptușeala cu gel Soft-Tek asigură confort de lungă durată. Elementele reflectorizante Hi-Viz vă sporesc siguranța prin vizibilitate sporită în condiții de lumină scăzută.|
Formă ergonomică pentru o poziție corectă de condus
|
|
Umplutură cu gel Soft-Tek pentru confort maxim
|
|
Elemente reflectorizante Hi-Viz pentru o vizibilitate mai bună în oraș
|
|
Potrivit pentru trekking și biciclete de oraș
|
| Gen | Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 160 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Confortabil |
| Greutate | 377 g |
| Husă șa | 280 mm |
| Șine șa | Aliaj FeC Ø7 |
| Utilizare | Drumeții și turism |
| ID produs | 379027 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii