Șa Selle Italia FLITE Boost TM L3, 145 mm
Selle Italia FLITE Boost TM L3 șa, 145 mm
Performanță ridicată, durabilitate și confort, trei caracteristici inseparabile într-o singură șa.Compactă și confortabilă, dar totuși robustă, șaua Flite Boost TM este partenerul tău perfect pe drum. Șaua iconică plată și designul aerodinamic scurt sunt platforma ideală pentru a asigura stabilitate și performanță în timpul celor mai lungi curse. Această șa câștigătoare, folosită de campioni de mai bine de 30 de ani, a fost completată cu șine de mangan pentru a menține șaua ușoară.
| Gen | Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 145 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Husă șa | 250 mm |
| Greutate | 254 g |
| ID produs | 258741 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii