Șa Prologo PROXIM W650 TIROX, 155 mm
Șaua Prologo PROXIM W650 TIROX
Dezvoltată în colaborare cu Polyfactory, un laborator de cercetare interdisciplinar de la Universitatea Politehnică din Milano. Prologo Proxim W650 reprezintă o nouă tehnologie revoluționară, sistem multi-sectorial: trei zone distincte separate și vizualizate de-a lungul șeii, fiecare constând din spume interactive diferite și perne unicelulare. Aceste zone funcționează independent una de cealaltă și se adaptează la toate pozițiile pe care le poate lua un ciclist. Este proiectată ca o șa unisex și este la fel de potrivită atât pentru bărbați, cât și pentru femei.|
MSS - Sistemul Multi-Sector oferă diverse zone individuale care sunt afișate și separate de-a lungul șei
|
|
Tirox Rail - un aliaj de oțel ușor caracterizat prin rezistență foarte mare la tracțiune și rigiditate la torsiune
|
|
Sistemul PAS - canalul ergonomic în carcasa șeii minimizează efortul asupra zonei sensibile pelvine și a picioarelor
|
| Gen | Bărbați, Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 155 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Husă șa | 250 mm |
| Greutate | 239 g |
| ID produs | 106462 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii