Șa Prologo Proxim W650 TiRox, 145 mm
Șaua Prologo Proxim W650 TiRox
MSS - Multi Sector System Proxim W650 reprezintă această nouă tehnologie revoluționară. De-a lungul șeii, au fost cartografiate și separate trei zone individuale diferite, fiecare constând din diferite spume interactive și umplutură dintr-o singură celulă. Aceste zone funcționează independent și se adaptează la toate pozițiile pe care le poate lua ciclistul.|
De-a lungul marginilor, Proxim W650 este mai flexibil, permițând o mai mare libertate de mișcare și facilitând fiecare cursă a pedalei
|
|
Dimensiunea mărită a vârfului cu un unghi de 30° este mult mai flexibilă
|
|
Tunelul central elimină amorțeala și reduce compresia problemelor moi și îmbunătățește fluxul sanguin în zona pelviană
|
|
Capacul din spate este conceput pentru a crește aderența în toate condițiile meteorologice
|
|
Șaua este echipată cu un „mâner” posterior pentru a facilita mișcarea bicicletei
|
|
Grafică cu materiale reflectorizante pentru a spori siguranța
|
| Gen | Bărbați, Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 145 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Husă șa | 250 mm |
| Greutate | 231 g |
| ID produs | 106453 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii