Șa Prologo DIMENSION NACK, 143 mm
Prologo DIMENSION NACK sedlo
Numele Dimension conține importanța proiectului în sine: crearea unui produs inovator din punct de vedere al dimensiunii, designului și al formei ergonomice, potrivit pentru toate disciplinele și perfect pentru bărbați și femei.|
Testat și dezvoltat în colaborare cu cele mai bune echipe internaționale de profesioniști
|
|
Suprafața de ședere mai largă permite o distribuție mai bună a greutății
|
|
Combinația dintre nasul scurt și sistemul PAS asigură fluxul sanguin și reducerea presiunii
|
| Gen | Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 143 mm |
| Material șine șa | carbon |
| Indicație | Sport |
| Greutate | 169 g |
| Husă șa | 245 mm |
| ID produs | 132432 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii