Șa FORCE ROS HOLE+, 135 mm
Șaua Force ROS HOLE+
Șaua sport pentru bicicletă FORCE ROS HOLE+ în versiunea cu gaură este formată dintr-un schelet de nylon modelat, care este acoperit cu piele artificială de înaltă calitate. Forma și designul său garantează o călătorie confortabilă, fără presiuni și șocuri dureroase.|
Aspectul sportiv al șeii este subliniat și de designul cu logo ștanțat și elemente grafice
|
|
Șaua se livrează fără blocarea tijei de șa
|
|
Șinele din oțel sunt prevăzute cu o scală
|
| Gen | Bărbați, Unisex |
| Culoare | negru, gri |
| Lățime șa | 135 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Dimensiuni | 280 x 135 mm |
| Greutate | 303 g |
| ID produs | 75942 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

O șa foarte confortabilă pentru câțiva €. Dar fiecare fund este diferit.
Tradus automatSaua frumoasa la un pret excelent, dezavantajul este ca este mai ingusta
Tradus automatO paradă pentru acei euro.
Tradus automatPentru preț, șaua arată grozav.
Tradus automatNu pot încă evalua durabilitatea materialului.
ceea ce e o problemă, dar doar pentru mine e forma. Nu mi se potrivește chiar așa.
Dar ce naiba e originalul?
Pentru faptul că îl am pe o bicicletă de naveta, e ok.
Nu aș vrea-o ca șa de curse.
mai puțin confortabil, dar ok pentru preț
Tradus automatA fost o surpriza placuta pentru bani
Tradus automat