Șa Ergon SR Allroad Men M/L, 151 mm
Șaua Ergon SR Allroad Men M/L
Șaua SR Allroad Men oferă confort deplin în timpul călătoriilor lungi și rapide sau al excursiilor cu bicicleta. Forma șeii este special adaptată anatomiei masculine pentru a elimina eficient amorțeala și durerea.|
Confort maxim pentru călătorii mai lungi sau aventuri de bikepacking
|
|
Previne eficient amorțeala datorită suprafeței speciale
|
|
Adaptat ergonomic la anatomia masculină
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 151 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Capacitate max. de transport | 100 kg |
| Greutate | 240 g |
| Husă șa | 250 mm |
| ID produs | 283168 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii