Șa Ergon SR Allroad Core Pro Men S/M, 139 mm, stealth
Șaua Ergon SR Allroad Core Pro Men S/M
Șa ergonomică pentru bărbați, potrivită pentru utilizare pe gravel.|
Ergon CORE HD® absoarbe șocurile, reduce presiunea asupra zonelor de ședere și oferă o senzație sportivă, dar confortabilă, pe bicicletă
|
|
Miez ergonomic cu amortizare reactivă 3D, care neutralizează orice denivelări, vibrații și imperfecțiuni
|
|
Creat pentru a fi cât mai confortabil pentru bărbați, chiar și în timpul călătoriilor lungi
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 139 mm |
| Material șine șa | oţel, titan |
| Indicație | Sport |
| Husă șa | 262 mm |
| Greutate | 175 g |
| Inveliș | compozit din carbon |
| Pentru lățimea oaselor ischionului | S/M: 9 - 12 cm M/L: 12 – 16 cm |
| ID produs | 126584 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii