Șa Ergon SMS Comp S/M, 140 mm
Ergon SMS Comp S/M șa
Șaua Ergon SMS Comp este concepută special pentru cicliștii MTB și E-MTB, oferindu-le un confort maxim și eliminarea amorțelilor în timpul curselor mai lungi. Datorită formei ergonomice și a umpluturii de calitate, este ideală pentru anatomia masculină, asigurând în același timp o distribuție uniformă a presiunii și o excelentă absorbție a șocurilor. Partea frontală mai scurtă oferă o mai mare libertate de mișcare și reduce riscul unui contact neplăcut cu șaua în poziția de condus sportivă.|
Șaua cu formă ergonomică minimizează presiunea asupra zonelor sensibile
|
|
Design compact cu nas mai scurt pentru o mai mare libertate de mișcare
|
|
Căptușeală ortopedică din spumă de înaltă calitate cu absorbție excelentă a șocurilor
|
|
Fabricat în Europa cu atenție la detalii și cu materiale de înaltă calitate.
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 140 mm |
| Material șine șa | titan |
| Indicație | Sport |
| Dimensiuni | 248 mm |
| Greutate | 245 g |
| Pentru lățimea oaselor ischionului | 9 - 12 cm |
| Capacitate de încărcare | 100 kg |
| ID produs | 371480 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii