Șa Ergon SM E-Mountain Pro Men M/L, 153 mm, stealth
Ergon SM E-Mountain Pro Men M/L șa
Șaua are un relief cu formă anatomică în zonele sensibile ale organelor genitale. Forma șeii cu o parte posterioară ridicată este concepută pentru urcări lungi. Căptușeala confortabilă permite o mare libertate de mișcare într-o poziție ușor înclinată, tipică pentru MTB. Căptușelile speciale OrthoCell® oferă o distribuție excelentă a presiunii și, în același timp, acest material inovator este mai durabil și mai ușor decât gelul.|
Șa confortabilă pentru E-MTB
|
|
Relief modelat anatomic
|
|
Partea din spate ridicată pentru sprijin în timpul urcărilor lungi
|
|
Căptușeală specială OrthoCell®
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 153 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Lățime oase șezut | 12-16 cm (M/L) |
| Husă șa | 274 mm |
| Greutate | 262 g |
| ID produs | 314874 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante Ergon SM E-Mountain Pro Men S/M sedlo, 143 mm, stealth
La început aveam o șa de stoc pe bicicletă, ulterior am cumpărat o geometrie a caroseriei Specialized Phenom pentru 150 de euro și a fost o îmbunătățire de mai multe ori. Am încercat această șa din curiozitate și îmi este chiar mai bună decât precedenta.
Tradus automatVariante Ergon SM E-Mountain Pro Men S/M sedlo, 143 mm, stealth
Confortabil și menține ric-ul pe loc în urcușuri abrupte. Dacă durează puțin, voi adăuga o recenzie.
Tradus automatVariante Ergon SM E-Mountain Pro Men S/M sedlo, 143 mm, stealth
Absolut, dar absolut o porcărie. Șaua scârțâie incredibil în prima zi de cumpărare și chiar înainte de a fi pusă pe bicicletă. Am avut zeci de șei de-a lungul anilor petrecuți pe bicicletă și aceasta este prima șa care scârțâie. Nici măcar șeile la prețul de 30 nu făceau niciun zgomot. Din păcate, șaua va fi înlocuită.
Tradus automat