Șa Ere Research TENACI CT
Ere Research TENACI CT sedlo
Tenaci CT, proiectat ținând cont de nevoile cicliștilor de gravel, are o căptușeală suplimentară și un profil specific pentru gravel, care asigură un confort și un suport de neegalat chiar și pe cele mai solicitante trasee. Forma sa plată și sistemul inovator Comfort Trigger permit un confort personalizabil, făcându-l ideal pentru ore lungi în șa.Deblocați potențialul cursei dvs. cu Comfort Trigger exclusiv. Acest sistem de ultimă generație, conceput pentru versatilitate, vă oferă control asupra flexibilității șeii dvs. cu ajutorul unei pârghii roșii simple. Fie că vă îmbarcați într-o cursă lungă de anduranță sau cuceriți un teren dificil, Comfort Trigger permite ajustări ușoare pentru a asigura confort și performanță maximă. Cu trei poziții personalizabile, vă puteți regla fin șaua pentru a se potrivi cerințelor oricărei curse, oferindu-vă libertatea de a merge după bunul plac.
|
Cu două dimensiuni disponibile, găsirea șai potrivite este ușoară
|
|
Sistemul inovator Comfort Trigger permite un confort personalizabil
|
| Gen | Bărbați, Femei, Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 145 mm, 157 mm |
| Material șine șa | carbon |
| Indicație | Sport |
| Husă șa | 240 mm |
| Șine șa | Full carbon, oval 7 x 9 mm |
| Greutate | 190 g (M) |
| ID produs | 278015 |
Ahojte bude dostupná aj verzia 157mm ?
Dikes
Ahoj, vieme objednat, no dodanie cca. 5 tyzdnov - mal by si zaujem? Dakujeme.
Ahoj Ano prosim objednaj, 157 mm carbon, dakujem
Ahoj, sedlo opatovne preverujem, ospravedlmnujem sa za neskorsiu odpoved - riesim este aka by tam bola pre Teba cenovka.
Dam vediet blizsie info co najskor.
Pozdravujem je na sedlo váhový limit
Dobry den,
vyrobca zial hmotnostny limit pri svojich sedlach neuvadza - https://www.ereresearch.com/pages/tenaci-ct-saddle-specs.
Pozdravujem, aká je váha sedla?
Dobry den prajem,
hmotnost je na hranici 190 g (vel. M).
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii