Șa damă Selle Italia Donna Flow L, 168 mm
Selle Italia Donna Flow L șa pentru femei
Bucurați-vă de o șa care a fost creată special pentru voi, doamnelor!|
Decupajul Flow ajută la reducerea presiunii asupra zonelor sensibile
|
|
Șinele din aliaj FEC și finisajul Duro-Tek oferă un nivel fantastic de fiabilitate
|
| Gen | Femei |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 168 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Confortabil |
| Greutate | 345 g |
| Șine (diametru) | 7 mm |
| Husă șa | 270 mm |
| Categorie | șosea, drumeții |
| ID produs | 111505 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Išlo to na e-bike, dámsky KTM, spolu s odpruženou sedlovkou, majiteľka si pochvaľuje.
Traducere cu GoogleAfișează originalul