Șa damă Liv Contact Comfort Forward, 150 mm
Liv Contact Comfort Forward șa pentru femei
Șa confortabilă concepută pentru ciclism sportiv și de agrement.|
Variant Forward - poziție mai în față
|
|
Husă confortabilă rezistentă la abraziune
|
|
Umplutură din spumă ușoară și particule mici care se mișcă liber în interiorul șeii pentru a reduce presiunea asupra zonei de ședere
|
|
Canal pentru reducerea suplimentară a presiunii nedorite
|
|
UniClip™ Mount System
|
|
Tehnologie Dynamic Cycling Fit
|
| Gen | Femei |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 150 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport, Confortabil |
| Greutate | 295 g |
| Material | oțel (șine), nailon (bază) |
| Dimensiuni | 255 mm |
| ID produs | 83889 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii