Șa damă Ergon ST Core Evo S/M, 172 mm
Ergon ST Core Evo S/M șa de damă
Șaua revoluționară Ergon ST Core Evo - perfectă pentru distanțe lungi.|
Datorită miezului ergonomic cu tehnologia TwinShell plutitoare, susține mișcările naturale ale pelvisului în timpul pedalării,
|
|
Eliberează activ oasele ischiale și absoarbe în mod fiabil șocurile
|
|
Relieful pronunțat al canalului previne amorțeala și durerea chiar și în timpul plimbărilor lungi
|
| Gen | Femei |
| Culoare | negru, gri |
| Lățime șa | 172 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Confortabil |
| Husă șa | 272 mm |
| Pentru lățimea oaselor ischionului | 9 - 12 cm (S/M) |
| Greutate | 452 g |
| ID produs | 152130 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii