Șa Brooks C19, 184 mm
Brooks C19 sedlo
Obțineți toate avantajele gamei Cambium și pentru mersul pe bicicletă în poziție verticală în oraș sau pentru plimbări confortabile în afara orașului. C19 oferă confortul de neegalat al șeilor Brooks, ambalat într-un design modern. Este realizat dintr-o combinație de cauciuc natural și bumbac organic, iar partea portantă este asigurată de turnături de aluminiu împreună cu șine goale din oțel. Pe scurt, o soluție excelentă pentru utilizarea zilnică a șeii chiar și în cele mai dificile condiții.
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 184 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Confortabil |
| Dimensiuni | 275 mm |
| Greutate | 490 g |
| Înălțime șa | 57 mm |
| Material | cauciuc |
| ID produs | 254098 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii