Șa Brooks C13 Carved, 158 mm
Brooks C13 Carved sedlo
Partea superioară a şeii este fabricată din cauciuc natural, construcţia este dintr-o singură bucată de carbon, ceea ce adaugă confort şi, mai presus de toate, face ca şaua să fie cu 150 g mai uşoară. Şaua este potrivită atât pentru curse scurte, cât şi pentru curse lungi sau de performanţă. Sinonimul său este confort, stil şi uşurinţă.Avertisment: Şinele corespund ca dimensiune la 7 mm x 9 mm şi pot necesita un adaptor de tijă de şa.
|
O nouă generație de șa ușoare, aceasta este seria C13 de la Brooks
|
|
Construcția este realizată dintr-o singură bucată de carbon
|
| Gen | Bărbați, Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 158 mm |
| Material șine șa | carbon |
| Indicație | Sport |
| Husă șa | 275 mm |
| Material șine | carbon |
| Greutate | 280 g |
| Șine (diametru) | 7 x 9 mm |
| ID produs | 353245 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii