Șa Brooks B17 Standard Classic, 175 mm
Brooks B17 Standard Classic sedlo
Nava amiral din gama Brooks. O șa care este pe piață de mai bine de o sută de ani și a văzut lumina zilei la fel de demult ca și primul catalog Brooks. Adică, deja în 1898. B17 este potrivit pentru „gravel riders”, precum și pentru cicliștii recreaționali cu o orientare mai sportivă.| Gen | Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 175 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Confortabil |
| Dimensiuni | 275 mm |
| Greutate | 520 g |
| Material | Oțel Cr-Mo (șine), piele (capac) |
| ID produs | 61632 |
Variante Brooks B17 Standard Classic sedlo, 175 mm
Dobry den, prosim, aky je rozdiel medzi tymto sedlom a touto polozkou? Ocelove lyziny maju obidve cierne? Dakujem, Tomas.
https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/sedla/brooks-b17-sedlo-175-mm-cierna.html
Dobry den,
jedna sa o rovnake sedlo, ktore je aktualne dostupne akurat od rozdielnych dodavatelov, resp. pochadza z roznych sarzi vyrobcu, dakujeme za upozornenie, zapracujeme na zluceni danych poloziek pre lepsiu prehladnost.
Lyziny su cierne, sedlo je pripadne dostupne aj s lyzinami v titanovom prevedeni - https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/sedla/brooks-b17-special-titanium.html.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante Brooks B17 Standard Classic sedlo, 175 mm
Când se așează și se adaptează la fundul meu, este cea mai bună șa.
Tradus automatVariante Brooks B17 Standard Classic sedlo, 175 mm, medová
U početku malo tvrdo do ne omekša s vremenom.
Traducere cu GoogleAfișează originalul