Șa Brooks B17 Special, 175 mm, maro
Brooks B17 Special sedlo
Nava amiral din gama Brooks în versiunea cu șine și nituri din cupru. O șa care este pe piață de peste o sută de ani și a văzut lumina zilei la fel de demult ca și primul catalog Brooks. Adică, deja în 1898. B17 este potrivită pentru „graveleri”, precum și pentru cicliștii recreaționali cu o orientare mai sportivă.
Material: piele
| Gen | Bărbați |
| Culoare | maro |
| Lățime șa | 175 mm |
| Material șine șa | nespecificat |
| Indicație | Sport, Confortabil |
| Dimensiuni | 275 mm |
| Greutate | 540 g |
| Material | piele |
| ID produs | 254105 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante Brooks B17 Special sedlo, 175 mm