Șa Brooks B17 Carved, 175 mm, miere
Brooks B17 Carved sedlo
Nava amiral din gama Brooks în versiunea Carved cu decupaj. O șa care este pe piață de mai bine de o sută de ani și a văzut lumina zilei la fel de demult ca și primul catalog Brooks. Adică, deja în 1898. B17 este potrivită pentru „pietruitori”, precum și pentru cicliștii recreaționali cu o orientare mai sportivă.|
Cea mai bună piele premium tăbăcită cu preparate vegetale pentru rezistență, frumusețe și durabilitate
|
|
Pielea se mulează în mod natural în timp și se adaptează la o formă unică pentru o călătorie mai confortabilă
|
|
Decupaj central pentru a elibera presiunea în zonele sensibile
|
|
Etichetă iconică spate Brooks
|
| Gen | Bărbați, Femei, Unisex |
| Culoare | miere |
| Lățime șa | 175 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Confortabil |
| Dimensiuni | 275 mm |
| Greutate | 520 g |
| Material husă | piele |
| ID produs | 258586 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii