Șa BBB BSD-147 PHALANX, 165 mm
BBB BSD-147 PHALANX șa
Șa de șosea performantă pentru o poziție de condus orientată spre curse.|
Ideal pentru cicliștii mai flexibili
|
|
Cu un canal central care reduce presiunea asupra zonei pelvine
|
|
Schelet ranforsat cu fibre de carbon
|
|
Șine goale din titan ușoare cu scară de reglare
|
|
Suprafață sintetică durabilă cu inserții cu frecare redusă
|
|
Spumă EVA super-ușoară de înaltă densitate pentru susținere în timpul curselor lungi
|
| Gen | Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 165 mm |
| Material șine șa | titan |
| Indicație | Sport |
| Husă șa | 265 mm |
| Greutate | 268 g |
| ID produs | 348809 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante BBB BSD-145 PHALANX sedlo, 145 mm
Pomerne tvrdé sedlo, napriek tomu pohodlné. Všimol som si, že je veľmi odolné voči poškodeniu
Traducere cu GoogleAfișează originalul