Prevodník Shimano 39z. R9100 Dura Ace negru 110mm
Foaie de lanț Dura Ace cu 36 de dinți pentru manivele FC-R9100 (cu 11 viteze). Fără dinți de rampă pentru manivele cu foi de lanț clasice 53/39, pentru 11 viteze, cele mai bune materiale și tehnologii utilizate pentru rigiditate ridicată, greutate redusă și cea mai înaltă calitate a schimbării.
| DATE TEHNICE: | |
|---|---|
| Tip | Șosea |
| Greutate totală pachet | 98g |
| Număr de dinți pe foaia de lanț | 39 |
| Compatibilitate cu sistemul | 2x11 |
| Pentru combinația de foi de lanț | 53/39 |
| Material | Aluminiu |
| Distanța dintre foile de lanț | 110mm |
| Culoare | negru |
| Groupset | Shimano Dura-Ace |
| Montaj foaie | BCD 110 mm |
| ID produs | 57510 |
Momentan nu există întrebări
ATENȚIONARE
Informații despre instalarea, reglarea și înlocuirea produselor pe care nu le găsiți în manualul de utilizare vă vor fi furnizate la locul achiziției sau de la distribuitor. Manualul dealerului destinat mecanicilor de biciclete profesioniști și experimentați poate fi găsit pe site-ul nostru web (https://si.shimano.com).
Pentru siguranță, citiți cu atenție acest „manual de utilizare” înainte de utilizare, respectați-l pentru o utilizare corectă și păstrați-l pentru a putea consulta oricând.
Următoarele instrucțiuni trebuie respectate întotdeauna pentru a evita vătămările corporale și deteriorarea fizică a echipamentelor și a împrejurimilor. Instrucțiunile sunt clasificate în funcție de gradul de pericol sau daune care pot apărea în cazul utilizării incorecte a produsului.
PERICOL - Nerespectarea instrucțiunilor va duce la deces sau vătămări grave.
AVERTISMENT - Nerespectarea instrucțiunilor ar putea duce la deces sau vătămări grave.
ATENȚIONARE - Nerespectarea instrucțiunilor ar putea duce la vătămări corporale sau deteriorarea fizică a echipamentului și a împrejurimilor.
AVERTISMENT:
Nu dezasamblați și nu modificați produsul. Acest lucru poate cauza funcționarea defectuoasă a produsului, puteți cădea neașteptat și vă puteți răni grav.
Înainte de a merge pe bicicletă, verificați dacă brațele manivelei nu sunt crăpate. Dacă există fisuri, brațul manivelei se poate rupe și puteți cădea de pe bicicletă.
Aveți grijă să nu prindeți părți ale îmbrăcămintei în lanț în timpul mersului. În caz contrar, puteți cădea de pe bicicletă.
ATENȚIE:
Aveți grijă și nu atingeți dinții roților dințate. Există pericol de rănire.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.



Momentan nu există recenzii