Pipă Ritchey Comp 4-Axis-44, Ø-31.8 mm
Ritchey Comp 4-Axis-44 predstavec
Performanță de primă clasă și fiabilitate imbatabilă, care nu are egal în această categorie de preț.|
Forjat printr-o metodă unică 3D Net Shape Forging, care garantează rezistență maximă și cea mai mică greutate posibilă
|
|
Designul de strângere a tijei reduce sarcina asupra gâtului furcilor de carbon
|
| Culoare | negru |
| Lungime pipă | 60 - 130 mm |
| Diametru ghidon | 31.8 mm |
| Material | aluminiu 6061 |
| Unghi | +/- 6° |
| Greutate | 128 g (100 mm) |
| Diametrul pentru coloană | 28,6 mm |
| Tehnologie | 4-Axis |
| Lățimea clemei ghidonului | 44mm |
| ID produs | 106585 |
Üdv!
A kupak és csavar tartozéka a terméknek?
Köszi a választ!
Jó napot kívánok!
A kormányszárat alapkivitelben szállítjuk – pontosan úgy, ahogy a képen is látható. A csomag tartalmazza a rögzítőcsavarokat is.
A top-cap (kormányszár kupak) azonban nem tartozék.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Exact ce aveam nevoie. Calitate la un pret foarte bun.
Tradus automatprodus de top, prelucrare precisă
Tradus automattulpină frumoasă și elegantă
Tradus automatGrozav, totul este bine.
Tradus automatservește scopului
Tradus automatHmm, ce să scriu despre pipă? Dacă alegi lungimea potrivită, e o componentă de primă alegere pentru o bicicletă Ritchey Logic. Ceea ce e puțin cam stupid sunt capetele hexagonale, pe care le poți rupe la strângere (da, am reușit să fac asta și a trebuit să le găuresc la un service, doar un hexagon puțin adânc). Dar pipa în sine e ok.
Tradus automat