Pipă Race Face Chester 35, Ø-35 mm
Race Face Chester 35 stem
| Culoare | negru |
| Lungime pipă | 40 sau 60mm |
| Diametru ghidon | 35 mm |
| Material | duraluminiu forjat AL 6061 |
| Destinație | AM / FR / DH |
| Diametrul tubului furcii | 1-1/8" |
| Înălţime | 42mm |
| Unghi | 0° |
| Greutate | 170 g (60 mm) |
| ID produs | 107364 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Tulpina grozavă, mi se potrivește perfect.
Tradus automatSuper, exact ce aveam nevoie.
Tradus automatexcelent pentru preț
Tradus automatS-a așezat așa cum trebuia
Tradus automat