Localizare
Formularul este în curs de procesare
tomasbrych

tomasbrych

Articole

Angrešt mezi šampiony, aneb jak jsem jel mistrovství republiky v XC maratonu
Zajel jsem si mistrák s mistry. Sice jsem elitní borce viděl pouze před startem a potom při vyhlášení na stupních vítězů v cíli. Ale můžu říct, byl jsem tam s nimi. A svou malou challenge jsem taky zvládl!
Český pohár XCM ve Stolových horách: Něco tak těžkého už nikdy nepojedu! Anebo zase za rok
Merida Stolové hory. Technicky asi nejobtížnější XC maraton Českého poháru v nejkrásnějším prostředí.
Formularul este în curs de procesare
keyboard_arrow_up