Jantă DT Swiss EX 511 27.5" MTB
DT Swiss EX 511 27.5" MTB ráfik
Enduro este o disciplinä tânärä, dar esenţa este clarä, mergi mai repede şi mai greu, aşa cum a fost de la început în MTB-ul tradiţional. Janta DT Swiss EX 511 este instrumentul ideal pentru aceastä sarcinä. EX 511 este predestinat sä câştige în cele mai grele curse EWS.| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Pentru frâne | Cu disc |
| ETRTO | 30-584 |
| Dimensiuni | internă: 30 mm, externă: 35 mm |
| Înălţime | 21 mm |
| Cupe | nu |
| Tratament de suprafață | Anodizat |
| Tip valvă | Presta |
| Greutate | 535 g |
| ID produs | 65486 |
Dobrý deň, objednávam si tento ráfik, keď je ešte len obchode je tam cena 84,99 , keď ho ale vložím do košíka, zmeni sa cena na 98,99.
Viete mi ho predatza tú pôvodnú cenu?
Ďakujem.
Dobrý deň,
ráfik bol dlhšie za akciovú cenu. Cena sa však zmenila a platí aktuálna cena.
Akciu Vám žiaľ neviem spätne obnoviť.
Môžete ale počkať na lepšiu cenu - stačí si pridať produkt do Wishlistu a v prípadne zmeny ceny Vám príde notifikácia.
Bună, care este disponibilitatea pentru 32 de găuri? Duritatea este comparabilă cu XM521?
Tradus automat
Dobrý deň, ohľadom 32 dier sme napísali dodávateľovi. Tvrdosť ráfikov je porovnateľná.
Dobrý deň, dodávateľ teda odpísal že momentálne produkt nieje dostupný a ani termín nových kusov nieje známy.
Buna ziua, ai nevoie sau nu de tetine speciale pentru aceasta janta? Mulţumesc
Tradus automat
Dobry den,
ano, rafik je potrebne vypliest specialnymi niplami (DT Pro Lock Squorx Pro Head) aj s podlozkami (PHR Washers) - su sucastou dodavaneho balenia.
Buna ziua, nu se poate comanda varianta cu 28 de gauri?
Tradus automat
Dobrý deň,
žiaľ aktuálne sú dostupné naozaj len posledné 2 ks tejto 32 dierovej verzie, 28-dierová je u oboch našich DT Swiss dodávateľov úplne nedostupná s neznámym termínom naskladnenia.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

sunt foarte satisfacut
Tradus automat
Topka za tu cenu
Traducere cu GoogleAfișează originalulCele mai multe jante EN
Tradus automatexcelent
Tradus automatGrozav acum. Tubul fără tub se ține și sare ușor. Ne vedem peste un an
Tradus automat