Rucsac Sea to Summit Ultra-Sil Daypack, 20 l, spicy orange
Sea to Summit Ultra-Sil Daypack batoh
Versiune inovatoare a rucsacului ultraușor cu un volum de 20 de litri, care este excepțional prin capacitatea sa excelentă de împachetare și greutatea redusă. În el încape tot ce este necesar și, în plus, îl puteți avea oricând la îndemână. În stare împachetată are dimensiunea unei mingi de tenis. Prin utilizarea CORDURA® Nylon siliconizat și a cusăturilor întărite în locurile expuse, rucsacul permite transportul unor lucruri de multe ori mai grele decât greutatea sa. Bretelele de umăr sunt fără căptușeală, iar capacitatea de încărcare recomandată pentru un confort maxim este de 7 kg.|
Ultra ușor
|
|
Material durabil din Cordura
|
|
Rezistent la apă
|
|
Fermoar cu două sensuri
|
|
Bretele de umăr întărite și puncte expuse
|
|
Include un buzunar cu carabină
|
|
Certificare Bluesign®, produsul este fabricat din materiale PFC free
|
| Gen | Unisex |
| Culoare | spicy orange |
| Volum | 22 l |
| Sport | drumeție, lifestyle |
| Pelerină de ploaie | nespecificat |
| Compoziția materialului | 27,9 x 20,3 x 48,2 cm |
| Dimensiuni ambalat | 12,7 x 6,4 x 3,8 cm |
| Greutate | 72 g |
| Compoziția materialului | Țesătură siliconată Ultra-Sil 30D CORDURA® pentru rezistență și durabilitate |
| ID produs | 332970 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii