Rucsac deuter Gogo, 25 l, mineral/grove
deuter Gogo batoh
Rucsacul Gogo de la deuter, care are un spate confortabil, bine aerisit, la fel ca un rucsac de munte. Gogo va fi potrivit pentru tot ce trebuie să iei cu tine în fiecare zi. Gadgetul sub forma unui șnur elastic pe partea din față pentru a atașa o jachetă este doar unul dintre puținele detalii funcționale pe care le ascunde rucsacul.|
Sistem de spate Airstripes
|
|
Buzunar frontal cu fermoar
|
|
Buzunar interior pentru obiecte de valoare
|
|
Curea de piept ajustabilă
|
|
Buzunare laterale elastice
|
|
Bretele de umăr cu formă anatomică
|
| Gen | Unisex |
| Culoare | mineral/grove |
| Volum | 25 l |
| Sport | drumeție, lifestyle |
| Pelerină de ploaie | nespecificat |
| Compoziția materialului | 46 x 27 x 19 cm |
| Greutate | 570 g |
| Sarcină maximă recomandată | 3 - 6 kg |
| Pentru lungimea spatelui | 38 - 54 cm |
| Pentru înălțime | 158 - 195 cm |
| Material | 100% PET reciclat |
| Destinație | pentru o zi |
| Sezon/perioadă | FW 24/25 |
| ID produs | 316226 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante deuter Gogo batoh, 25 l, čierna
Rucsac excelent pentru călătorii, la fel ca bagajul. Nicio problemă cu Wizz Air și Ryanair.
Tradus automatVariante deuter Gogo batoh, 25 l, čierna