Lumină față Ravemen FR300 ANT+
Ravemen FR300 ANT+ far faţă
Ravemen FR300 ANT+ este o lumină inteligentă de ciclism frontală cu o putere de 300 de lumeni, care permite integrarea directă și controlul prin ciclocomputere Garmin prin tehnologia ANT+. Datorită luminozității multi-nivel și a blițului de avertizare de zi, oferă o vizibilitate excelentă în toate condițiile. Lumina este echipată cu un mod automat de pornire/oprire, încărcare USB-C și rezistență ridicată la apă, ceea ce o face ideală pentru utilizarea de zi cu zi chiar și pe vreme nefavorabilă.|
Suportă conexiunea ANT+ cu control prin computerele de bicicletă Garmin
|
|
Comutare ușoară a modurilor și pornire/oprire automată
|
|
Memoria ultimului mod utilizat
|
| Sursă de alimentare | USB-C |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Flux luminos max. | 250 - 499 lm |
| Scopul luminii | vizibilitate |
| Impermeabilitate | IPX6 |
| Greutate | 75 g |
| Compoziția materialului | 82 x 60 x 25.5 mm |
| Capacitate baterie | 1 200 mAh / 3.7 V |
| ID produs | 354237 |
Dobrý deň,
bude svetlo kompatibilné aj s Edge Explore 2?
Ďakujem.
Dobrý deň,
Áno bude kompatibilné
Ďakujem za odpoveď,
Ešte by som sa chcel opýtať, či je k svetlu rovnako dodávaný hliníkový adaptér, ako je to pri https://www.mtbiker.sk/shop/elektronika-a-svetla/svetla/predne/ravemen-fr160-predne-svetlo-adapter-garmin-p193899.html
Ukazuje to aj stav bateria na Garmine? Dakujem.
Dobrý deň,
Áno Garmin vie zobrazovať stav batérie svetla.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Nu am putut să-l conectez cu Garmin, dar strălucește excelent, bateria ține foarte bine. Ușor, foarte luminos chiar și pentru mersul pe timp de zi. Satisfacție maximă. Compatibil cu Garmin, montura Sigma EVO.
Tradus automatANT+ nu funcționează stabil, se conectează, se deconectează, nu este întotdeauna așa cum scrie în descriere.
Tradus automatLumina, deși este asociată, uneori nu comunică cu Garmin Edge 540
Tradus automat