Șa Selle San Marco GrouND Shield Carbon FX Wide, 155 mm
Selle San Marco GrouND Shield Carbon FX Wide șa
Șaua Selle San Marco GrouND este în primul rând concepută pentru ciclism MTB și gravel. Datorită carcasei sale universale, este potrivită pentru o gamă largă de cicliști. Designul șeii se bazează pe forma modelelor Shortfit, dar include modificări specifice pentru condiții de teren. Vârful este căptușit suplimentar pentru confort în timpul urcărilor abrupte, iar partea din spate scurtată previne prinderea îmbrăcămintei atunci când se merge în spatele șeii.Versiunea CARBON FX reprezintă o versiune de top, ușoară și durabilă a acestei șei, cu o carcasă îmbogățită cu carbon. Este dezvoltată pentru sportivi de performanță și profesioniști cu un kilometraj anual ridicat, oferind performanțe fără compromisuri.
|
Şine Carbon DNA
|
|
Carcasă ranforsată cu fibră de carbon și sticlă cu nailon
|
|
Amortire din biospumă
|
|
Suprafață Microfeel
|
|
Versiune Shield cu capac pentru orificiu
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 155 mm |
| Material șine șa | carbon |
| Indicație | Sport |
| Dimensiuni | 255 mm |
| Greutate | 191 g |
| Șine (diametru) | 9.8 x 7 mm |
| ID produs | 354719 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii