Șa Selle San Marco Aspide Short Carbon FX Pro Series Wide, 155 mm
Selle San Marco Aspide Short Carbon FX Pro Series Wide șa
Selle San Marco Aspide Short Carbon FX Pro Series este o versiune modernă, scurtată a șeii iconice Aspide, concepută pentru cicliștii exigenți de performanță atât pentru șosea, cât și pentru MTB. Păstrează un profil relativ plat și un vârf îngust, în timp ce, datorită orificiului central mai mare și a părții posterioare reproiectate, crește confortul chiar și în timpul antrenamentelor lungi sau al curselor. Șaua este concepută pentru cicliștii cu o pelvis mai îngustă, mai degrabă subțire și pune accent pe transferul eficient de putere și durabilitatea pe termen lung.Finisajul de top Carbon FX combină o carcasă ranforsată din carbon, amortizare sportivă cu spumă Biofoam și suprafață Microfeel cu șine din material DNA-CARBON. Versiunea Pro Series copiază designul și manopera șeilor folosite de concurenții profesioniști, ceea ce garantează greutate redusă, stabilitate și durată lungă de viață chiar și cu un kilometraj anual mare.
|
Carcasă ranforsată cu carbon Carbon Fiber Reinforced
|
|
Șine DNA-CARBON cu diametru oval
|
|
Amortizare confortabilă Biofoam pentru utilizare sportivă
|
|
Finisaj Microfeel + Carbon
|
|
Orificiu central mai mare și o nouă parte din spate pentru un confort sporit
|
|
Profil relativ plat și vârf îngust pentru transfer eficient de putere
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 155 mm |
| Material șine șa | carbon |
| Indicație | Sport |
| Dimensiuni | 250 mm |
| Greutate | 155 g |
| Șine (diametru) | 9.8 x 7 mm |
| ID produs | 377646 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii