șa fizik Terra Argo X3, 160 mm
fizik Terra Argo X3 șa
Cea mai confortabilă șa din familia Argo, concepută pentru ieșiri lungi pe drumuri proaste sau în afara drumului. Terra Argo are un profil curbat pentru confort excelent și suport excelent pentru cicliști chiar și în ascensiuni abrupte, unde, pe lângă performanță, sunt importante și echilibrul și tracțiunea. Decupajul central este acoperit de un apărător special care lasă apa să treacă de sus, dar împiedică pătrunderea apei și a noroiului de jos de pe drum, menținând astfel ciclistul uscat.|
Profil curbat pentru un sprijin mai bun al ciclistului în diferite poziții, echilibru și tracțiune în ascensiuni abrupte
|
|
Carcasa șeii este mai flexibilă și absoarbe mai bine vibrațiile minore de la teren
|
|
Decupajul central reduce presiunea asupra zonelor sensibile, este protejat de o apărătoare de noroi
|
| Gen | Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 160 mm |
| Material șine șa | titan |
| Indicație | Sport |
| Husă șa | 170 mm |
| Materialul carcasei | Nylon ranforsat cu carbon cu WingFlex |
| Greutate | 245 g |
| ID produs | 120278 |
Variante fizik Terra Argo X3 sedlo, 160 mm
Je možné toto sedlo v šírke 160mm niekde otestovať? Prípadne je u Fiziku možnosť vrátiť sedlo ak nebude vyhovovať?
Dobrý deň,
sedlo, rovnako aj iný tovar, je možné vrátiť len pokiaľ nebolo používané. Bohužiaľ, sedlá sú špecifický tovar, nie je to ako oblečenie, ktoré si človek vyskúša aj s vysačkami a ak nesadne, tak ho nepoškodený bez akýchkoľvek známok opotrebenia vráti, avšak reklamačná politika proste nepustí. Po namontovaní takmer akéhokoľvek sedla, na akúkoľvek sedlovku, je možné vidieť, že sedlo bolo namontované, a teda aj jazdené.
Priamo na predajni v Hrádku máme k dispozícii niekoľko testovacích sediel , ktoré je možné pri osobnej návšteve si zapožičať - v prípade záujmu Vám môžeme zaslať celú ponuku. Prípadne výrobca PRO umožňuje vrátenie sedla do 30 dní aj po jeho použití.
V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.
Prajem pekný večer.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante fizik Terra Argo X3 sedlo, 160 mm
Pohodlne sedlo.
Traducere cu GoogleAfișează originalulVariante fizik Terra Argo X3 sedlo, 160 mm
Aşezaţi-vă
Tradus automat